splash home
Actueel
Nieuwsflits
 
Agenda
17
mei
Hemelvaartsdag: do.+vr. vrij
23
mei
Sportdag MB/BB Zuiderpark
28
mei
Pinkstervakantie t/m 1 juni
11
jun
Schoolfotograaf
12
jun
Verkeersexamen groep 7
12
jun
Sportolympiade groep 8
13
jun
Sportdag onderbouw
19
jun
Schoolreis middenbouw
19
jun
Schoolreis bovenbouw
20
jun
Informatie-ochtend nieuwe ouders. Aanmelden via contactformulier
27
jun
Afscheidsfeest groep 5
29
jun
Afscheidsfeest groep 2
03
jul
Afscheidsmusical groep 8
06
jul
Laatste schooldag 12 uur vrij!
logo

Warme Truiendag

Alle kinderen en ook de leerkrachten, Steven de conciërge, de directeur en juf Ingrid: iedereen had een lekkere warme trui aangetrokken en soms zelfs een hippe muts op.
De ervaringen in de klassen waren zo positief dat er al geluiden opgaan om de thermostaat altijd een graadje (of 2) lager te zetten. In de nieuwbouw zal de klimaatbeheersing beter te regelen zijn dan nu en besparen we veel energie door modernere apparatuur.

Verslagje uit groep K waar juf Ilona voor de klas stond:

Goed gemutst (bedankt Ben;-), gingen de kinderen gewoon aan het werk. Het leergesprek over de opwarming van de aarde leverde ook wat op. Kinderen kwamen soms zelf met suggesties (kachel lager, lagere temperatuur wassen, regenwater opvangen/ badwater bewaren en toilet mee doorspoelen, korter douchen, zonnepanelen op je dak).

In groep A beviel vooral de combinatie met het pannenkoeken bakken (grapje). Het speellokaal van de kleuters was wel erg koud geworden merkten de onderbouwleerkrachten.

Al met al een goede actie; voor herhaling vatbaar.







De CMS doet mee aan de Warme Truiendag. Het is een coole actie tegen de opwarming van de aarde en we dragen hiermee dus een klein steentje bij. De volgende slogan staat centraal:
Trek op vrijdag 10 februari een warme (wollen) trui aan en zet de verwarming (liefst) uit of een stuk lager.
We vieren op deze dag de verjaardag van het Kyotoprotocol.
Zie de site: www.warmetruiendag.nl